Tellimisinfo

KAUBA TELLIMINE E-POEST ja KÄTTESAAMINE
Käesolevad tellimistingimused kehtivad Raba talu ja Tellija vahel kõigi e-poes aadressiga tehtavate tellimuste suhtes.

  • E-poest tellides nõustub Tellija Raba talu tellimistingimustega.
  • Lisage ostukorvi soovitud kaubad meie koduleheküljelt ning vormistage tellimus. Selleks tuleb täita vastavad vajalikud kontaktandmete väljad ning valida tarneviis (toote saab kätte Raba talust, Rapla Konsumi kõrvalt (Tallinna mnt 16) või muust kokkulepitud asukohast.
  • Meie poes on võimalik maksta kaardiga kui ka maksta kohapeal sularahaga või kaardiga. Kõik E-poe hinnakirjas toodud hinnad on esitatud eurodes.
  • Kauba kättesaamine on kokkuleppel, võtame Teiega ühendust esimesel võimalusel. Kaupa väljastame tavaliselt Raba talust või Rapla Konsumi Tallinna mnt poolsel küljel (Tallinna maantee 16) või muust kokkulepitud asukohast.

Kolmandale isikule antakse kaup üle volituse olemasolul, sh juhul kui ostja on määranud tellimuses (lisainfo) kauba saajana kolmanda isiku. Müüja võib volitada kauba kättetoimetamiseks kolmandaid isikuid, sh kasutada kullerteenust.

Juhul kui klient ei tule taimedele järele, proovime võtta kliendiga veel 1 kord ühendust, mille ebaõnnestumisel tellimus tühistatakse.

Taimi SmartPostiga ei saadeta, kuid võime ettemakse olemasolul kasutada transporti Omniva Kulleriga. NB! Kuna taim on elusasi, siis palume saadetis vastu võtta esimesel võimalusel! Müüja ei vastuta istikuid sisaldava saadetise sisu kvaliteedi eest, kui kulleril ei õnnestu kliendiga kättetoimetamise aega kokku leppida üleandmise päevale järgneva kolme päeva jooksul ja saadetis viiakse väljastamiseks postiasutusse.

Transpordi käigus vigastatud või purunenud istikutest tuleb koheselt (hiljemalt 24 tunni jooksul, alates kauba kättesaamisest) teatada Müüjale. Kui ostetud istikud osutuvad vigastatuteks, on Tellijal õigus kaup Müüjale tagastada 14-päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast. Õigustatud pretensioonid rahuldatakse olemasoleva ostuarve alusel. Mittekvaliteetsed (transpordi käigus vigastatud) istikud tuleb Müüjale tagastada oma kuludega koos istiku markeeringu ja istutusnõuga.

Õigustatud raha tagastamised tehakse tellija pangaarvele 14 päeva jooksul alates kauba tagastamise päevast.

Müüja ei vastuta istikute istutamisel ja istutusjärgsel perioodil ostja poolt valede agrotehniliste võtete kasutamisest või ilmastiku, ümbritsevate keskkonnamõjude ja loomade poolt tekitatud kahjude eest.

Raba talu jätab endale õiguse tühistada tellimus ja kanda ettemakstud taha Tellijale tagasi.

ANDMEKAITSE– privaatsuspoliitika

  • Müüjal on õigus vajadusel avaldada Tellija andmeid ostutellimuse täitmiseks kolmandatele isikutele (transpordifirmadele).
  • Müüjal on õigus edastada Tellija isikuandmed kolmandale isikule avaldamiseks maksehäirete registris, kui Tellija ei täida oma Lepingujärgseid kohustusi.